About this offer
Lots of offers for Halloween with More card
A few examples below in links
groceries.morrisons.com/products/haribo-sharing-sweets-tub-600g/115048670
Haribo Sharing Sweets Tub 600g
(0)Rating, 0.0 out of 5 from 0 reviews.
600g £8.33/kg
600g
(£8.33/kg)
£5.00
Promotions
£3.50 – More Card Price
£3.50 (£5.83/kg)
More Card Exclusive Price. Registered Customers Only. Subject to Availability. T&Cs Apply. Offer ends 18 October 2026.
groceries.morrisons.com/products/cadbury-dairy-milk-freddo-friends-treatsize-chocolate-bag-191g/112798926
Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends Treatsize Chocolate Bag 191g
(0)Rating, 0.0 out of 5 from 0 reviews.
191g £23.56/kg
191g
(£23.56/kg)
£4.50
Promotions
£2.75 – More Card Price
£2.75 (£14.40/kg)
More Card Exclusive Price. Registered Customers Only. Subject to Availability. T&Cs Apply. Offer ends 11 October 2026.
groceries.morrisons.com/products/swizzels-scrumptious-sweets-18-pack-173g/112649154
Swizzels Scrumptious Sweets 18 Pack 173g
(2)Rating, 4.5 out of 5 from 2 reviews.
173g £5.78/kg
173g
(£7.23/kg)
£1.00
£1.25
Promotions
Now £1, Was £1.25
(£5.78/kg)
Offer price £1 when you order by 10/11/2026. Offer subject to availability. Maximum 20 promotional items per customer.
groceries.morrisons.com/products/mars-funsize-milk-chocolate-bars-20-packs/115200387
Mars Funsize Milk Chocolate Bars 20 Packs
(0)Rating, 0.0 out of 5 from 0 reviews.
358g £16.20/kg
358g
(£16.20/kg)
£5.80
Promotions
£3.75 – More Card Price
£3.75 (£10.47/kg)
More Card Exclusive Price. Registered Customers Only. Subject to Availability. T&Cs Apply. Offer ends 31 October 2026.
